Revlon Parfumerie Win­ter­mint

Lakiery Revlon Parfumerie są to lakiery zapakowane w piękne, ozdobne szklane buteleczki a po użyciu ich na paznokciach pachną. Ja przetestowałam kolor Wintremint, których został mi polecony. Niestety ale bardzo się zawiodłam. revlon

Pięknie zapakowany w szklaną buteleczkę lakier o pojemności 11,7ml na półce prezentuje się bardzo ładnie. Już dawno chciałam je przetestować. W regularnej cenie kosztują one 19,90zł, natomiast ostatnio była promocja -49% w drogerii Rossmann i właśnie dlatego się skusiłam. Niestety ale zostały same brzydkie kolory.

Został polecony mi już wcześniej właśnie ten kolor Wintermint i na półce wśród brzydkich odcieni leżał on jako ostatni. Na samym początku się ucieszyłam ale już w domu strasznie się rozczarowałam.

32-1024x791 12-1024x759

Jeżeli chodzi o pędzelek jest bardzo cienki i miękki ale łatwo się z nim pracuje i tu nie mam zastrzeżeń. Po wychynięciu lakieru faktycznie jest wyczuwalny zapach mięty ale dość lekki.

Do pełnego pokrycia płytki paznokcia by uzyskać efekt jak w buteleczce potrzebne są aż 3 warstwy.

Nawet nie zdążyłam zrobić zdjęcia na paznokciach ponieważ byłam przerażona jak strasznie brzydko on na nich wygląda. Oczywiście kto co lubi i tu jest już zwykła kwestia gustu. Ma on perłowe wykończenie kojarzące mi się z zielonymi czy błękitnymi cieniami na oczach starszych kobiet. Dodatkowo ba dużo drobinek brokatu jaki i większych błyskotek. Jeżeli był by to inny kolor może i ładnie by to wyglądało ale w połączeniu z miętowym, perłowym odcieniem tworzy on takie połączanie, że po prostu nie jestem w stanie go nosić na paznokciach.

%d bloggers like this: