Moi odżywka do włosów

Odżywka „ MOI PROFESSIONAL”- do włosów przedłużonych z kompleksem odpowiednio dobranych składników sprawi , że włosy będą gładkie, jedwabiste w dotyku oraz odpowiednio nawilżone.   1

Uwielbiam odżywki w takich opakowaniach z pompką. O wiele łatwiej i szybciej mi z nich korzystać. Dlatego też od razu produkt zyskał u mnie duży plus.

Jeżeli chodzi o sam kosmetyk to odżywka jest dość gęsta ale raczej potrzeba jej trochę więcej by by pokryć całe włosy. Używałam jej z ciekawości na moje naturalne włosy ale i zarówno na sztucznych  do których jest przeznaczona.

Byłam zadowolona z obu testów. Włosy były bardziej śliskie i miękkie.

Jest to odżywka bez spłukiwania!

Do kupienia przez stronę www.smeggi.pl

2

SMEGGI SKŁADNIKI ODŻYWKI:

Kwas hialuronowy – świetnie gromadzi wodę, przez co włosy są doskonale nawilżone.

Gliceryna, Hyasol-BT oraz mocznik – powodują odpowiednią hydratację skóry głowy, tworząc na niej lekki film, pozwalający zachować zdrową skórę.

Silsoft Q1 – wygładza włosy, polepsza ich rozczesywanie, zapobiega elektryzowaniu się włosów, zmiękcza je i dodaje elastyczności. Dzięki temu włosy są gładkie, zdrowo wyglądające i błyszczące.

Proteina jedwabiu – jest bardzo podobna w swoim składzie chemicznym do protein występujących w skórze i włosach. Posiada ładunek elektrostatyczny przeciwny do ładunku skóry i włosów, dzięki czemu sprawia, że produkty z jedwabiem silnie przylegają do powierzchni włosów lub skóry.

%d bloggers like this: