Matrix Total Results Repair

Szampon i odzywką z serii Matrix Total Results Repair przeznaczona jest do włosów bardzo zniszczonych i farbowanych czyli dokładnie takich jak moje. Już po pierwszym zastosowaniu włosy stają się bardzo miękkie i dużo łatwiej je rozczesać. jj

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Matrix już testowałam wcześniej. Zawsze byłam bardzo z nich zadowolona. Są bardzo wydajne, świetniej jakości a ich cena jest bardzo niska podobna do cen drogeryjnych. Ten zestaw do pielęgnacji włosów jak i 1111111inne można kupić przez stronę

Szampon odbudowujący: Profesjonalny szampon, który głęboko oczyszcza i regeneruje włosy osłabione i zniszczone. Wzmacnia je i nadaje połysku. Polecany szczególnie do włosów uszkodzonych i łamliwych również do włosów farbowanych. Dzięki technologi Cuticle Rebond opartej na ceramid + amino-silikonie szampon perfekcyjnie regeneruje łuskę włosa i odbudowuje zniszczone włosy, pomagając utrzymać doskonały wygląd włosów na dłużej.

Kosmetyk ma przyjemny ale bardzo delikatny zapach. Jest dość rzadki ale bardzo wydajny. Szybko i mocno się pieni i oczyszcza włosy, które stają się śliskie i nie plączą się.

Produkt kosztuje 25,22 zł za 300ml.

Szampon można kupić – TUTAJ

Odżywka odbudowująca: Profesjonalna odżywka, która idealnie odżywia i dodaje włosom blasku. Wzmacnia je oraz nadaje połysku. Polecana do włosów uszkodzonych i łamliwych również do włosów farbowanych. Dzięki unikalnej technologi Cuticle Rebond opartej na ceramid + amino-silikonie odżywka regeneruje łuskę włosa oraz odbudowuje zniszczone włosy, pomagając utrzymać doskonały wygląd włosów na dłużej.

Odżywka bardzo przepadła mi do do gustu. Świetnie nawilża włosy oraz dodaje im blasku. Bardzo łatwo włosy po jej użyciu można rozczesać i są dużo przyjemniejsze w dotyku. Przy jej testowaniu używałam co drugie mycie innej odżywki i zauważyłam dużą różnię.

Produkt kosztuje 28,29 za 250ml.

Odżywkę można kupić – TUTAJ

a

%d bloggers like this: