Maska drożdzowa Babci Agafii

Maska drożdżowa do włosów Babci Agafii to kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji do przyśpieszenia wzrostu włosów.Ułatwia też ich rozczesywanie i stają się one bardziej błyszczące. maska

BIOARP: Drożdże piwne to naturalne źródło białka, witamin i mikroelementów, które przenikają w strukturę włosa, wzmacniając je i przyspieszając wzrost. Olej z kiełków  pszenicy posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu.  Sok z brzozy to znany ludowy środek  na wzmocnienie cebulek włosowych. Dzięki zawartości olejów z zimnego tłoczenia maska ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku.

Od dawna wiadomo, że droższe powodują porost i przyśpieszenie wzrostu włosów. Skusiłam się nawet na niesamowicie dziwny sposób – picie drożdży. Niestety ale po trzech dniach mój organizm nie mógł znieść tego specyfiku i wymiotowałam przez kolejne trzy dni. Dlatego niestety ale z tego sposobu miałam zrezygnować.

maska2

Jeżeli chodzi o niesamowity porost włosów niestety ale tego nie zaobserwowałam. Moje włosy ogólnie bardzo wolno rosną bo jest to 0,5 – 0,7 cm na miesiąc. Cierpię z tego powodu strasznie ale nic do tej pory im nie pomogło. Wszelkie specyfiki nie ruszyły ich wzrostu nigdy.

Bardzo za to podoba mi się zapach tej maski ponieważ przypomina mi on maślane ciasteczka. Zapach ten utrzymuje się na włosach chociaż nie jest on silnie wyczuwalny.

Dużym plusem tej maski jest fakt, że włosy po jej użyciu są śliskie, błyszczące i łatwe do rozczesania.

Opakowanie fajne produktu jest bardzo fajne ponieważ, możemy łatwo wydostać z niego odpowiednią ilość kosmetyku i nie zmarnujemy ani kropelki. Natomiast konsystencja tego produktu jest fatalna! Jest niesamowicie rzadka i spływa z włosa przez co jest mało wydajna.

Maska zawiera 300ml a kosztuje 20zł.

%d bloggers like this: