Dax Extra Bronze

Polecany do opalania przy zmiennej aurze w celu uzyskania w krótkim czasie efektu naturalnej  opalenizny. Jest to zdecydowanie jeden z moich ulubionych letnich kosmetyków. 1

DAX: Preparat najnowszej generacji. Zawiera L-tyrozynę, naturalną substancję przyspieszającą opalanie, która wyzwala powstawanie melaniny – pigmentu skóry dającego efekt opalenizny. Drogocenny olej arganowy i masło kakaowe wzmacniają ochronną barierę skóry, odżywiają i regenerują oraz zapobiegają przesuszeniu i łuszczeniu się naskórka. Gliceryna  silnie nawilża i chroni przed nadmierną utratą wody z naskórka. Dzięki lekkiej, nietłustej konsystencji żel błyskawicznie się wchłania.

2 3

Przyspieszacz ten kupiłam dopiero w tym roku i już wiem, że nigdy się z nim nie rozstanę. Można również stosować go nie tylko do opalania na słońcu ale i w solarium. Ja używałam go w obu sytuacjach.

Konsystencja produktu to żółty żel, który błyskawicznie się wchłania nie pozbawiając po sobie śladu. Nie jest lepki i przyjemny w aplikacji. Po jego stosowaniu skóra przyjemnie pachnie zapachem przypominającym mi wakacje.

Opakowanie zawiera 150ml produktu, który kosztuje około 15zł. Produkt jest bardzo poręczny z aplikatorem na zakrętce kosmetyku. Należy ją obrócić i wycisnąć żel prosto na skórę.

Po 3 dniach stosowania produktu i opalania się na słońcu w Polsce wyglądam jak bym wróciła z tygodniowego urlopu za granicą.

Niestety ale moim zdaniem kosmetyk jest dość mało wydajny. Myślę, że w ciągu tygodnia codziennego stosowania na całe ciało by się skończył.

%d bloggers like this: