Zabieg Melody Focus Feniks

Ostatnio odwiedziłam instytut Zdrowia i Urody Feniks. Miałam wykonywany zabieg ujędrniający skórę poprzez stymulację odbudowy włókien kolagenowych. Zabieg był wykonywany przy pomocy urządzenia, które emituje fale radiowe o ściśle określonej długości selektywnie zagęszczając przy tym skórę.

DSC02115

Jakie rezultaty można osiągnąć po tym zabiegu?

Zdecydowanie podniesienie owalu twarzy i podbródka. Ujędrnienie skóry, spłycenie głębokich zmarszczek oraz zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”, odbudowa kolagenu

Zabieg wykonywany jest przy pomocy urządzenia, które zraz wam pokażę. Do twarzy Pani przykłada metalowe urządzenie, które jest podgrzewane i nim wykonuje przyjemny masaż.

DSC02126

Moja skóra jest przede wszystkim widocznie rozjaśniona i wygładzona. Rzeczywiście czuję, że jest dużo bardziej gładka i nawet nakładając rano krem zauważyłam, że szybciej niż zwykle wsiąknął w moją skórę.

Moim zdaniem i zdaniem Pani Kosmetolog zabieg ten bardziej przyda się jednak kobietą starszym ode mnie. O wiele większe zmiany będą mogły zobaczyć osoby, które marzą o wygłaszaniu zmarszczek itp. Zabieg jest przeznaczony idealnie dla kobiet po 30 roku życia.

Jednak ja jestem zadowolona. Pokaże wam zdjęcie jakie zrobiłam wieczorem tego samo dnia, możecie zobaczyć jak moja skóra pięknie wygląda i jest WYPOCZĘTA.

%d bloggers like this: