Esotiq lotion & Gel

Ostatnio gdy kupowałam bieliznę w moim ulubionym sklepie Esotiq trafiłam na świetną promocję. Przy zakupie dwóch biustonoszy otrzymałam dwa pełnowymiarowe kosmetyki marki Esotiq Formula: Smoothing Lotion i Smoothing Shower Gel. Marka ta jest znana i reklamowana głównie dzięki Joannie Krupie. 54

Dość niedawno trafiłam do sklepu Esotiq i odrazu się w nim zakochałam. Nie dość, że jest tam piękna bielizna to jeszcze mogę kupić tam rozmiar dla siebie co jest dla mnie dużym wyzwanie. Mam dość sporą miseczkę w porównaniu do obwodu pod biustem.

Gdy okazało się, że przy zakupie dwuch bistonoszy otrzymam również dwa pełnowymiarowe kosmtyki nawet się nie zastanawiałam bo ich cena to 39zł za żel i 59zł za balsam za 225ml.

3Kosmetyki mają bardzo przyjemny, delikatny, kwiatowy i perfumowany zapach. Są bardzo kremowe i co ważne nie zawierają SLES. Nie uważam, że są one najwspanialsze na świecie są po prostu według mnie zwyczajne ale jeżeli dostałam je w gratisie to jestem z nich bardzo zadowolona.

Niestety do zakupu nie zostały dołączone produkty, które dokładnie reklamuje Joanna Krupa czyli do pielęgnacji biustu ponieważ kosztują one 4 razy tyle chociaż chętnie bym je przetestowała.

Wydaje mi się, że promocja będzie trwała długo więc jeżeli macie ochotę na darmowy żel i ujędrniający balsam to serdecznia zapraszam i polecam.

kosmetyki

%d bloggers like this: