Suchy szampon Batiste Lace

Wczoraj byłam na targach kosmetycznych gdzie zauważyłam stoisko Batiste.  Tym razem zdecydowałam się na zapach najbardziej przypominający mi perfumy – Lace. Miałam możliwość powąchania dużej ilości szamponów ale niestety nie był to cały asortyment Batiste. O moich wrażeniach opowiem Wam poniżej.

DSC03457

Cena na targach jednego szamponu była bardzo fajna ponieważ kosztował on 12,50 zł. Byłam również zainteresowana szamponami dla brunetek ale on już kosztował 14,50 zł. Pech chciał, że miałam przy sobie tylko 14 zł a co najlepsze bankomat na targach akurat się zepsuł a płacić kartą się nie dało…

Szczerze powiem, że bardzo rozczarowałam się zapachami i zupełnie inaczej je sobie wyobrażałam. Te dla brunetek miały zapach wanilii i było nawet przyjemne. Jednak praktycznie wszystkie zapachy jakie były na targach dla mnie były okropnie mdłe!

Wcześniej myślałam nad kupnem zapachu TROPICAL jednak po jego powąchaniu zmieniłam zdanie. Ma on zapach kokosu a dokładnie bardzo przypomina mi wodę toaletową z Yves Rocher. Jej zapachu nie mogę znieść jest tak mdła, że po 10 minutach okropnie boli mnie głowa.

Szkoda, że na targach nie znalazł się zapach DIVA, którego byłam bardzo ciekawa.

Najlepsze zapachy, które były dostępne na targach to ORIGINAL i CHERRY. Ten drugi zapach miałam już wcześniej dlatego go nie kupiłam. Zastanawiałam się bardzo nad ORIGINAL czy LACE. Jednak chciałam wypróbować coś innego.

Zapach LACE nie do końca do mnie trafia ale może się do niego przyzwyczaję. Pachnie faktycznie jak perfumy ale bardzo kwiatowe a przede wszystkim wyczuwam różę.

%d bloggers like this: