Masaż olejkiem ze świecy Feniks

Masaż z wykorzystaniem świecy to podobno najnowszy światowy trend. Ja miałam taką przyjemność wypróbować ten wspaniały relaksujący rytuał. Kto niby nie lubi masażu. Ten dodatkowo mocno nawilża skórę i pięknie pachnie.

1

Masaż miałam wykonany w Instytucie Zdrowia i Urody Feniks, który mieści się przy ulicy Giełdowej 4a. Co najśmieszniejsze, że dokładnie w tym samym bloku pracowałam w Sushi jako kelnera przez pewien okres.

Na samym początku położyłam się na łóżeczku. Pani przykryła mnie ręcznikiem i przygotowała świecę. Masaż wykonywany jest przy użyciu ciepłego olejkiem ze świecy. Gdy wylewała go na moje ciało przyznam, że aż podskoczyłam bo olejek jest bardzo gorący! Po chwili skóra i ciało przyzwyczaja się do ciepła i zaczyna się część relaksująca. Olejek, którym wykonywany jest masaż to połączenie naturalnego wosku pszczelego i oleju kokosowego z mieszaniną olejków eterycznych. Bardzo przyjemnie pachnie, nawet teraz siedzą i pisząc tutaj dla was czuję nadal jego zapach.

DSC01712

Masowane jest całe ciało. Na początku są to plecy, ręce a nawet dłonie, później nogi i stopy. Następnie pani kazała przekręcić mi się na plecy i zaczęła masować mi nogi i również stopy ale z drugiej strony. Masowany jest też brzuch i dekolt.

Czuję się całkowicie zrelaksowana i wymasowana. Moja skóra jest zdecydowanie mocno nawilżoną, gładką, bardzo miękką i przyjemna w dotyku.

 

%d bloggers like this: