Fake Bake 60 Minutes

Samoopalacz idealny! Uwielbiam firmę Fake Bake i ich kosmetyki do opalania. Jednak nowość jaką jest 60 Minutes – płyn opalający przerósł moje oczekiwania.

DSC03828

Kosmetyki tej firmy są bardzo drogie bo płyn o którym mówię w poście kosztuje 149zł za 236ml natomiast ich efekty jest wręcz szokujące. Już po pierwszym dniu stosowania wygląda się jak po tygodniowym wypoczynku nad morzem.

W czym jest lepszy płyn 60 minutes od balsamu Gold??

Oba produkty dają szybki efekt ale jak sama nazwa wskazuje ten pierwszy daje już go po 1 godzinie. Najważniejsze jest dla mnie jednak to, że płyn można na skórze trzymać od 1 do 3 godzin a potem trzeba go zmyć. Jeżeli chodzi o balsam trzeba czekać dość długo na wchłonięcie się go i pozostawić. Niestety jest dość gęsty i lepki. Jeżeli za szybko założy się ubranie albo się spoci to potrafi pobrudzić nam ubranie. Płyn 60 minutes należy zmyć co jest dla mnie idealne bo skóra jest opalona a nie ma na sobie już kosmetyku i możemy ubrać się bez martwienia się o cokolwiek! Ma piękny tropikalny zapach. Natomiast później oba niestety ale nadają skórze specyficzny zapach kosmetyków opalających.

Jak na razie jest to najlepszy samoopalacz jaki używałam w życiu jeżeli chodzi o natychmiastowy efekt i ogromny plus za to, że trzeba go zmyć z ciała!

DSC03831

Od producenta:

Teraz możesz uzyskać najdłużej utrzymującą się, najbardziej naturalnie wyglądającą opaleniznę jeszcze SZYBCIEJ !

Rewolucyjny płyn o ekspresowym działaniu samoopalającym, nadaje skórze złotą opaleniznę w ciągu zaledwie 60 minut. Jest łatwy w aplikacji dzięki formule „widzisz gdzie nakładasz” a jego składniki opalające dihydroksyaceton oraz erytruloza zaczynają działać w kontakcie ze skórą. Formuła przyspieszająca działanie rozwija złotą opaleniznę w ciągu godziny. Aby uzyskać ciemniejszy odcień opalenizny, nie ma potrzeby ponownej aplikacji preparatu. Wystarczy zostawić go na kolejne 60 minut, a następnie zmyć. Nie zaleca się pozostawiania kosmetyku na skórze na czas dłuższy niż 3 godziny. Ten lekki i szybkoschnący płyn nie zatyka porów.

Nie zawiera parabenów.

W zestawie profesjonalna rękawica do aplikacji o wartości 24,60zł.

W zestawie rękawiczki wielorazowego użytku.

%d bloggers like this: