Róże Rouge Bunny Rouge

Nie mogę zrozumieć jak kiedyś mogłam nie używać róży do policzków! Teraz namiętnie od roku jestem posiadaczką coraz większej ich ilości. Uwielbiam je! Cera i skóra buzi wygląda promieniście nawet po nie przespanej nocy a takie czary właśnie dzieją się za pomocą aplikacji różu na policzki. Dziś pokaże wam moje róże do policzków z firmy Rouge Bunny Rouge.

DSC02107

Przede wszystkim muszę wam powiedzieć, że róże do policzków to jedne z moich ulubionych kosmetyków z firmy Rouge Bunny Rouge. Są bardzo miękkie i satynowe w dotyku. Mają niesamowicie pudrową i lekką konsystencję. Oczywiście są mocno napigmentowane i to właśnie dlatego są takie zachwycające. Wszystkie kolory nawet te bardziej „krzyczące” na buzi wyglądają delikatnie i podkreślają urodę kobiety.

Ja posiadam 3 kolory róży do policzków z firmy Rouge Bunny Rouge.

33 Delicata – bardzo delikatny i stonowany kolor brzoskwini wpadającej w brąz. Ten kolor fanatycznie nadaje się dla osób, które mają widoczne naczynka lub mocno zaczerwienioną skórę. Delicata niweluje zmęczenie i pięknie podkreśla buzię.

35 Florita – najciemniejszy z róży o w kolorze różu wpadającego w bordo. Idealnie nadaje się dla osób o ciemnej karnacji i przede wszystkim dla brunetek.

36 Orpheline – bardzo ładny letni i wesoły kolor. Jest to różowy odcień wpadający w nasyconą brzoskwinię.

Cena jednego produktu to 113zł za 3,5g.

DSC02104 DSC02109

od lewej 35 Florita,  36 Orpheline, 33 Delicata

%d bloggers like this: