Matrix Biolage Exquisite Oil

Olejek do włosów Biolage Matrix EXQUISITE OIL przeznaczony jest do odbudowy i regeneracji uszkodzonych włosów. Wyjątkowa formuła chroni włosy, odżywia je i przywraca witalność. Dodatkowym atutem produktu jest zawartości cennego olejku Moringa, który nadaje włosom doskonałego blasku.

mat

Przez zawarty w kosmetyku olejku Moringa, produkt ma mocny jego zapach. Nie wiem czy pamiętacie ale mam zapach z The Body Shop właśnie o zapachu kwiatów Morniga. Kwiaty te bardzo mocno przypominają jaśmin, który ubóstwiam. Zatem olejek chociażby za zapach jest moim ulubieńcem.

Kosmetyk pozwala przywrócić bardzo szybko połysk wysuszonym i zniszczonym włosom. Jest również preparatem, który chroni włosy przed wpływem wysokich temperatur wydzielanych przez prostownice i inne urządzenia do termostylizacji dodając włosom dodatkowo blasku.

Ja stosuję go na dwa sposoby. Po umyciu włosów gdy są jeszcze mokre. Wcieram w nie olejek – naciskam na pompkę 2 razy. Czasami jednak używam olejku na suche włosy by je wygładzić i nadać im blasku. Wtedy zapach utrzymuje się dłużej i są bardziej błyszczące.

Koszt produktu 45zł to za 92ml.

%d bloggers like this: