Fennel słodkie kosmetyki

Jak pewnie wiecie uwielbiam kosmetyki o mocnych i intensywnych zapachach. Raczej nie kupię kosmetyku, który jest go pozbawiony. Te produkty mają intensywne i słodkie a wręcz smaczne zapachy. W swojej kolekcji posiadam trzy produkty. Między innymi są to dwa jogurty do ciała o zapachu kremowego ciastka z kokosem i ciasteczek z czekoladą.

DSC02923DSC02920

Zapach kosmetyku tak jak mówiłam bardzo mi odpowiada jednak zdecydowanie bardziej podoba mi się wersja kokosowa. Czekoladowe kosmetyki zazwyczaj są trochę mdłe. Jeżeli chodzi o utrzymywanie się zapachu na ciele to z pewnością mogę powiedzieć, że jest to standardowy czas który nie umywa się do kosmetyków z Bath & Body Works.

Jeżeli chodzi o pielęgnację to tutaj już jest gorzej a raczej normalnie. Nie zauważyłam, żeby kosmetyk rewelacyjnie nawilżał. Jest to po prostu zwykły lekki balsam nazwany jogurtem. Mają one po 300g.

DSC02926

Posiadam również peeling do ciała z kokosem o identycznym smacznym zapachu jak jogurt wyżej opisany. W tym wypadku jest podobnie zapach genialny ale produkt taki sobie. Peeling nazwany jest cukrowym chociaż według mnie są to drobinki soli a nie cukru. Nawet posunęłam się do tego stopnia by spróbować w smaku i słone! 🙂  Ma on raczej delikatne działanie. W konsystencji faktycznie jest bardzo przyjemny i tłusty jednak na ciele po zmyciu kompletnie skóra nie jest nawilżona. Będę go używać bo jest to bardzo przyjemny kosmetyk pod względem konsystencji i zapachu ale tylko do umilania kąpieli nie jako produkt, który ma działać. Ma on 200g.

%d bloggers like this: